Santos

Pobierz kartę produktu

Kolekcja modułowa SANTOS. System składa się z 18 modułów z których stworzysz wiele ciekawych narożników, sof i foteli. Wykaz i wymiary zobacz w karcie produktu. Elementy dają możliwość konfigurowania zarówno dużych jak i niewielkich zestawów. Moduły mogą posiadać funkcje spania lub pojemniki. Komfort mebli podnoszą regulowane zagłówki i podłokietniki. Dostępne są dwa rodzaje nóżek – drewniane, metalowe. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.


Fotel

Fotel SANTOS [FLR]. Fotel z wygodną funkcją relaks doskonale nadaje sie do pokoju telewizyjnego. Produkt posiada wysokie opracie zakończone stabilnym zagłówkiem scalony z konstrukcją mebla. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 78 cm

Głębokość mebla: 90 cm

Wysokość mebla: 100 cm

Głębokość siedziska: 51 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Narożnik

Przykładowy narożnik SANTOS [BL 2F REC.PJ/P]. Narożnik posiada funckję spania oraz wygodny pojemnik w otomanie. Pełna regulacja zagłówków i podłokietników sprawią, że mebe dopasowuje się do Twoich potrzeb. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki dekoracyjne nie stanowią wyposażenia narożnika.

Wymiary:

Cechy:

Sofa

Sofa SANTOS [2SF]. Sofa z funkcją spania. Wygodny mebel z regulowanymi zagłówkami i podłokietnikami. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 201 cm

Głębokość mebla: 107 cm

Wysokość mebla: 93 cm

Głębokość siedziska: 55 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży