Meble drewniane

Meble drewniane Unimebel

 

Nasze pierwsze meble powstały ponad ćwierć wieku temu. Od tamtego czasu wytwarzamy je nieustannie, ciągle wzbogacając ofertę o zupełnie nowe, ale też udoskonalone modele. Te 30 lat były dla nas pracowitym, a jednocześnie fascynującym, okresem zdobywania szlifów i gromadzenia doświadczeń, przede wszystkim jednak okresem intensywnego rozwoju fabryki i firmy. Dlatego z satysfakcją spoglądamy wstecz, ale z odwagą i optymizmem myślimy o przyszłości. Nasze atuty to zespół prawdziwych fachowców, nowoczesny park maszynowy, wypracowane standardy surowcowe oraz – co istotne – niezmienna, wielka pasja do tworzenia mebli.

 

Trzymacie Państwo w rękach nowy katalog mebli skrzyniowych Unimebel. To nasza wizytówka, która pokazuje jacy jesteśmy tu i teraz, ale też wyznacza kierunek, w którym zmierzamy. Czeka tu na Was olbrzymia dawka różnorodnych mebli o ponadczasowym wzornictwie, niepowtarzalnych i funkcjonalnych, o najwyżej jakości i – jak zawsze u nas – tworzonych, a nie produkowanych. Zacznijcie więc oglądanie…

 

Nasze meble skrzyniowe pozwalają stworzyć ciekawe i funkcjonalne aranżacje domowych wnętrz, takich jak salon, jadalnia, sypialnia, pokój młodzieżowy czy przedpokój. Dzięki różnorodnej stylistyce – od klasyki po nowoczesność, bogactwie formom – od szaf, kredensów, szafek, komód, półek po stoły i stoliki, oraz szerokiej palecie wybarwień drewna każdy znajdzie propozycję najlepszą dla siebie. Cieszy nas, że tworzymy meble dla wszystkich pokoleń i jesteśmy w stanie zaspokoić gusta oraz potrzeby zarówno starych i młodszych, dorosłych i dzieci. Proponujemy meble, które – dzięki nowoczesnym technologiom, sprawdzonym rozwiązaniom i najwyższej jakości drewna – są gwarancją funkcjonalności oraz długiego, komfortowego użytkowania. Jednocześnie każdy mebel i każda kolekcja wyróżniają się przemyślanymi i dopracowanymi w szczegółach projektami, a także perfekcyjnym wykończeniem. Meble skrzyniowe Unimebel to nasz duma i chluba. Prezentujemy je dla Państwa z ogromną radością.