Torino II

Kolekcja TORINO II składa się z fotela, sofy nierozkładanej i wersalki. Design zbliżony do kolekcji TORINO. Meble wzbogacone są o drewniane obramowanie boków. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL.


Fotel

Fotel TORINO II [FL]. Fotel na drewnianych, wysokich nóżkach i wysokim oparciu. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 64 cm

Głębokość mebla: 85 cm

Wysokość mebla: 101 cm

Głębokość siedziska: 53 cm

Wysokość siedziska: 41 cm

Cechy:

Sofa

Sofa TORINO II [2SN]. Sofa nierozkładana doskonale nadaje się do reprezentacyjnych salonów lub przetrzeni publicznych. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach dostępne do zestawu 3W + FL + FL lub 3W + 2SN + FL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 141 cm

Głębokość mebla: 84 cm

Wysokość mebla: 102 cm

Głębokość siedziska: 54 cm

Wysokość siedziska: 41 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka TORINO II [3W]. Kształtem nawiązuje do sofy ale posiada funkcję spania. Doskonale zastąpi sofę tam gdzie czasami potrzebna jest jej funkcjonalność. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach dostępne do zestawu 3W + FL + FL lub 3W + 2SN + FL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 201 cm

Głębokość mebla: 96 cm

Wysokość mebla: 98 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania: 188x125 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży