Oliwia E

Kolekcja OLIWIA E składa się z fotela, sofy nierozkładanej i rozkładanej oraz wersalki. Cechą charakterystyczną kolekcji są boki wykonane z drewna łączonego z tkaniną tapicerską oraz drewniana podstawa mebla. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.


Fotel

Fotel OLIWIA E [FL]. Wygodny fotel z eleganckim wykończeniem. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 74 cm

Głębokość mebla: 86 cm

Wysokość mebla: 91 cm

Głębokość siedziska: 53 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Sofa

Sofa OLIWIA E [2SN]. Sofa nierozkładana doskonale sprawdzi się we wnętrzach reprezentacyjnych. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 143 cm

Głębokość mebla: 90 cm

Wysokość mebla: 92 cm

Cechy:

Sofa [2SF]

Sofa OLIWIA E [2SF]. Sofa rozkładana jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie potrzeba jest eleganckiego mebla który w kilku prostych ruchach zmieni się w łóżko. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 142 cm

Głębokość mebla: 98 cm

Wysokość mebla: 92 cm

Powierzchnia spania: 184x113 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka OLIWIA E [3W]. Doskonały przykład mebla uniwersalnego. W dzień wyygodna sofa, w nocy alternatywa dla łóżka. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 210 cm

Głębokość mebla: 92 cm

Wysokość mebla: 93 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania: 190x122 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży