Figaro

Kolekcja FIGARO składa się z fotela, wersalki i sofonarożnika. Każdy mebel dostępny jest z trzema rodzajami boków. Szeroki bok z drewaniną półką o szerokości 26 cm, charakterystycznie wygięty bok o szerokości 19 cm i bardzo wąski o szerokości 7 cm. W zależności od zastosowania boku zmieniają się wymiary mebli. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL.


Fotel

Fotel FIGARO [FL]. Fotel posadowiony na masywnych drewnianych nóżkach i uroczym pikowaniu guzikiem w części oparciowej. Guziki mogą być w kontrastowej tkaninie. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 90 cm

Głębokość mebla: 88 cm

Wysokość mebla: 89 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka FIGARO [3W]. Wersalka to idelane ropzwiązanie do salonów gdzie potrzebna jest dwufunkcyjność mebla. W dzień sofa a w nocy łóżko. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 227 cm

Głębokość mebla: 94 cm

Wysokość mebla: 91 cm

Głębokość siedziska: 58 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Powierzchnia spania: 190x120 cm

Cechy:

Narożnik

Sofonarożnik [1KN.PJ 2KN.PJ]. Ciekawe połączenie sofy i narożnika. Prosty mechanim umożliwa w szybki sposób transformować mebel w zależności od potrzeb. Sofonarożnik posiada pojemnik na pościel. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 238x158 cm

Głębokość mebla: 111 cm

Wysokość mebla: 95 cm

Głębokość siedziska: 58/75 cm

Wysokość siedziska: 46 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży