Clasic V

Kolekcja CASIC V składa się z fotela, sofy nierozkładanej i rozkładanej, wersalki. Meble o klasycznym wyglądzie. Ich charakterystyczną cechą są gięte, szerokie podłokietniki. które stanowią jakby ramę dla tapicerowanych boków. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.


Fotel

Fotel CLASIC V [FL]. Klasyczny, wygodny fotel o bardzo stabilnej i trwałej podstawie. Wygodne oparcia i komfortowe siedziska z wysokogatunkowej pianki. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 72 cm

Głębokość mebla: 97 cm

Wysokość mebla: 91 cm

Głębokość siedziska: 56 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Sofa

Sofa nierozkładana CLASIC V [2SN]. Sofa o klasycznym wyglądzie i ponadprzeciętnej jakości. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 132 cm

Głębokość mebla: 96 cm

Wysokość mebla: 90 cm

Cechy:

Sofa [2SF]

Sofa rozkładana CLASIC V [2SF]. Klasyczna sofa z funkcją spania. Funkcja na wózku w prosty sposób wysówana. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 136 cm

Głębokość mebla: 93 cm

Wysokość mebla: 90 cm

Powierzchnia spania: 184x114 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka CLASIC V [3W]. Klasyczna wersalka o wysokim komforcie i jakości wykonania. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 204 cm

Głębokość mebla: 97 cm

Wysokość mebla: 91 cm

Głębokość siedziska: 58 cm

Wysokość siedziska: 42 cm

Powierzchnia spania: 185x125 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży