Perla

Kolekcja PERŁA składa się z fotela, fotela bujanego, sofy nierozkładanej i wersalki. Meble o klasycznym wyglądzie i ażurówych lekkich, drewnianych bokach. Ich charakterystyczną cechą są specyficznie kształtowane oparcia z obszerniejszym zwięczeniem torzącym wygodny zagłówek. na uwagę zasługują metalowe wykończenia nóg. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.


Fotel

Fotel PERŁA [FL]. Klasyczny fotel o bardzo lekkim wyglądzie dzięki delikatnym bokom. Wygodne podparcie głowy na wysokich opraciach. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 64 cm

Głębokość mebla: 85 cm

Wysokość mebla: 104 cm

Głębokość siedziska: 44 cm

Wysokość siedziska: 48 cm

Cechy:

Fotel [FLB]

Fotel bujany PERŁA [FLB]. Romantyczna gadżet w Twoim salonie. Fotele bujane to relaks na jaki zasługujesz. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 65 cm

Głębokość mebla: 95 cm

Wysokość mebla: 104 cm

Głębokość siedziska: 49 cm

Wysokość siedziska: 47 cm

Cechy:

Sofa

Sofa PERŁA [3SN]. Klasyczna, lekka sofa doskonale uatrakcyjni przestrzeń salonu. Ten kalsyczny wzór doskonale sprawdzi się równeiż w nowoczesnych wnętrzach tworząc tak modny i atrakcyjny klimat eklektyczny. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 176 cm

Głębokość mebla: 90 cm

Wysokość mebla: 104 cm

Głębokość siedziska: 56 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka PERŁA [3W]. Wersalka posiada wysokiej jakości mechanizm rozkładania. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 200 cm

Głębokość mebla: 90 cm

Wysokość mebla: 105 cm

Głębokość siedziska: 58 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania: 189x134 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży