Oliwia M

Kolekcja OLIWIA M składa się z fotela, sofy nierozkładanej i rozkładanej oraz wersalki. Cechą charakterystyczną kolekcji są gięte, drewniane boki połaczone z materiałem tapicerowanym. Front mebli zdobi szeroka, drewniana listwa w kolorze poręczy. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.


Fotel

Fotel OLIWIA M [FL]. Fotel o cikawym wyglądzie z wyjątkowym, drewnianym wykończeniem. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 71 cm

Głębokość mebla: 95 cm

Wysokość mebla: 91 cm

Głębokość siedziska: 56 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Sofa

Sofa OLIWIA M [2SN]. Sofa nierozkładana charakteryzyje się mocnymi przeszyciami na oparciach i mocnymi, drewnianymi akcentami. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 138 cm

Głębokość mebla: 92 cm

Wysokość mebla: 92 cm

Głębokość siedziska: 58 cm

Wysokość siedziska: 48 cm

Cechy:

Sofa [2SF]

Sofa OLIWIA M [2SF]. Sofa rozkładana posiada funkcję spania rozkładaną w prosty sposób. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 137 cm

Głębokość mebla: 96 cm

Wysokość mebla: 92 cm

Głębokość siedziska: 58 cm

Wysokość siedziska: 48 cm

Powierzchnia spania: 184x112 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka OLIWIA M [3W]. Wersalka doskonale sprawdzi sie w salonach rerezentacyjnych. Jej eleganckie drewniane wykończenia nadają klasy produktowi i nadają indywidualny charakter. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 207 cm

Głębokość mebla: 99 cm

Wysokość mebla: 91 cm

Głębokość siedziska: 61 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania: 189x123 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży