Oliwia H

Kolekcja OLIWIA H składa się z dwóch puf, fotela, sofy nierozkładanej i rozkładanej oraz wersalki. Obszerna kolekcja z szeroką gamą produktów. Jeden z najbardziej klasycznych wzorów pod względem konstrukcyjnym i designerskim. Drewniane boki o dużym wygięciu wzbogacone są ażurowymi wstawkami z widoczną tkaniną mebla. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.


Pufa Oliwia H

Pufa OLIWIA H [D-4]. Lekka pufa doskonale sprawdzi się jako podnóżek przy fotelu czy sofie. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 58 cm

Głębokość mebla: 53 cm

Wysokość mebla: 43 cm

Cechy:

Pufa Oliwia H [D-5 P.PJ]

Pufa OLIWIA H [D-5 P.PJ]. Większa siostra pufy D-4. Posiada spory pojemnik, który pomieści koc lub poduszki. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 106 cm

Głębokość mebla: 57 cm

Wysokość mebla: 41 cm

Cechy:

Fotel

Fotel OLIWIA H [FL]. Mebel o eleganckim i klasycznym wyglądzie z charakterystycznymi, wszywanymi zagłówkami. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 70 cm

Głębokość mebla: 93 cm

Wysokość mebla: 99 cm

Głębokość siedziska: 56 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Sofa

Sofa OLIWIA H [2SN]. Sofa nierozkładana o doskonałych proporcjach i wyglądzie. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 136 cm

Głębokość mebla: 90 cm

Wysokość mebla: 101 cm

Głębokość siedziska: 56 cm

Wysokość siedziska: 46 cm

Cechy:

Sofa [2SF]

Sofa OLIWIA H [2SF]. Sofa rozkładana jest minimalnie wieksza od sofy [2SN] z racji na mechanizm rozkłądania. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 140 cm

Głębokość mebla: 92 cm

Wysokość mebla: 101 cm

Głębokość siedziska: 56 cm

Wysokość siedziska: 46 cm

Powierzchnia spania: 183x113 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka OLIWIA H [3W]. Wersalka o wyglądzie bardzo zbliżonym do sofy z tą różnicą, że posiada 3 siedziska. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 207 cm

Głębokość mebla: 100 cm

Wysokość mebla: 98 cm

Głębokość siedziska: 61 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Powierzchnia spania: 190x130 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży