Oliwia D

Kolekcja OLIWIA D składa się z fotela, sofy nierozkładanej, sofy rozkładanej i wersalki. Klasyczne meble do salonu z eleganckimi wstawkami z naturalnego drewna. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.


Fotel

Fotel OLIWIA D [FL]. Fotel o wyprofilowanym, niskim opraciu. Meble o takim wykończeniu cechują się lekkością i nie przytłaczają przestrzeni salonu. Wygodne, dobrze zaprojektowane w połączeniu z wysokiej jakosci materiałami tworzą produkt na wiele lat. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 75 cm

Głębokość mebla: 81 cm

Wysokość mebla: 80 cm

Głębokość siedziska: 54 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Cechy:

Sofa

Sofa OLIWIA D [2SN]. Klasyczna, sofa doskonale sprawdzi się w reprezentacyjnym salonie. Jakosć wykonania pozwoli cieszyć się meblem przez wiele lat. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 135 cm

Głębokość mebla: 91 cm

Wysokość mebla: 83 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 42 cm

Cechy:

Sofa [3SN]

Sofa OLIWIA D [3SN]. Sofa posiada funkcję spania. Stanowi doskonałe wyposażenie mieszkania gdzie okazyjnie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń do spania. Jakosć wykonania pozwoli cieszyć się meblem przez wiele lat. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 183 cm

Głębokość mebla: 81 cm

Wysokość mebla: 83 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 42 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka OLIWIA D [3W]. Wersalka przypomina elegancką sofę i doskonale sprawdzi się w tej roli. Jednak kiedy będzie potrzebne dodatkowe łóżko w łątwy sposób zmieni się w mebel funkcyjny. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 209 cm

Głębokość mebla: 95 cm

Wysokość mebla: 92 cm

Głębokość siedziska: 58 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania: 188x122 cm

Cechy:

Wymiary:

Cechy:

Wymiary:

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży