Inspiro

Pobierz kartę produktu

Kolekcja modułowa INSPIRO. System składa się z 11 modułów z których stworzysz wiele ciekawych konfiguracji. Wykaz i wymiary zobacz w karcie produktu. Elementy dają możliwość konfigurowania zarówno dużych jak i niewielkich zestawów. Moduły nie posiadają funkcji. Funkcję spania uzyskujemy poprzez dostawianie puf i spięcie specjalnymi zaczepami z meblem głównym. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.


Narożnik

Przykładowy narożnik INSPIRO [1NH E 2NB/P]. Wygodny, reprezentacyjny narożnik, który posiada dodatkową możliwość stworzenia powierzchni do leżenia poprzez dostawienie puf. Pufy i narożnik posiadają ukryte, specjalne zaczepy, które spinają meble ze sobą tworząc wygodną i nierozsuwajcą się powierzchnię. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki dekoracyjne w komplecie do narożnika.

Wymiary:

Szerokość mebla: 260x287 cm

Głębokość mebla: 97 cm

Wysokość mebla: 93 cm

Głębokość siedziska: 61 cm

Wysokość siedziska: 42 cm

Cechy:

Pufa Inspiro

Pufa INSPIRO. Może stanowić samodzielny mebel ale ma również mozliwość spięcia z narożnikiem tworząc wygodną i nierozsuwajcą się powierzchnię. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 81 cm

Głębokość mebla: 81 cm

Wysokość mebla: 42 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży