Gracja II

Kolekcja GRACJA II składa się z fotela, fotela z relaksem, sofy rozkładanej i wersalki. Najważniejszą cechą kolekcji są boczki wykończone giętymi elementami drewnianymi wykonanymi w niepowtarzalnej technologii gięcia drewna w której marka UNIMEBEL jest niedoścignionym wzorem jakości. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory.


Fotel

Fotel GRACJA II [FL]. Klasyczny fotel o nieprzemijającej stylistyce. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 71 cm

Głębokość mebla: 95 cm

Wysokość mebla: 95 cm

Głębokość siedziska: 55 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Fotel [FLR]

Fotel GRACJA II [FLR]. Fotel z funkcją relaks z wygodnym mechanizmem sterującym rozkładaniem oparcia i podnoszeniem podnóżka. Idealny w pokoju telewizyjnym. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 71 cm

Głębokość mebla: 98 cm

Wysokość mebla: 95 cm

Głębokość siedziska: 55 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Sofa

Sofa rozkładana GRACJA II [2SF]. Sofa z funkcją spania rozkładana na zasadzie wysuwanego wózka. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 160 cm

Głębokość mebla: 94 cm

Wysokość mebla: 98 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Powierzchnia spania: 190x138 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka GRACJA II [3W]. Wersalka to idealne rozwiązanie do salonów gdzie potrzebna jest dwufunkcyjność mebla. W dzień sofa a w nocy łóżko. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 212 cm

Głębokość mebla: 100 cm

Wysokość mebla: 99 cm

Głębokość siedziska: 63 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Powierzchnia spania: 197x134 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży