Elegant IV

Kolekcja ELEGANT IV składa się z fotela, sofy nierozkładanej i rozkładanej i wersalki. Najważniejszą cechą kolekcji są boczki wykończone giętymi elementami drewnianymi wykonanymi w niepowtarzalnej technologii gięcia drewna w której marka UNIMEBEL jest niedoścignionym wzorem jakości. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory.


Fotel

Fotel ELEGANT IV [FL]. Wygodny, reprezentacyjny fotel o klasycznym wyglądzie. Mebel w całości tapicerowany łącznie z tyłem umożliwa dowolne ustawienie w przestrzenie salonu. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 72 cm

Głębokość mebla: 90 cm

Wysokość mebla: 97 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Cechy:

Sofa

Sofa nierozkładana ELEGANT IV [2SF]. Elegancka sofa z funkcją spania o reprezentacyjnym charakterze. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 137 cm

Głębokość mebla: 94 cm

Wysokość mebla: 96 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Powierzchnia spania: 190x113 cm

Cechy:

Sofa [2SF]

Sofa rozkładana ELEGANT IV [3SF]. Elegancka sofa z funkcją spania o reprezentacyjnym charakterze. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 163 cm

Głębokość mebla: 94 cm

Wysokość mebla: 96 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Powierzchnia spania: 190x139 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka ELEGANT IV [3W]. Elegancka wersalka, która doskonale sprawdzi się w eleganckim salonie jako sofa w dzień a w nocy z powodzeniem zastąpi łóżko. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

Wymiary:

Szerokość mebla: 209 cm

Głębokość mebla: 94 cm

Wysokość mebla: 98 cm

Głębokość siedziska: 59 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Powierzchnia spania: 193x125 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży