Bondi

Kolekcja BONDI składa się z pufy, fotela rozkładanego, fotela bujanego i wersalki. Meble mają wizualnie lekką i ażurową konstrukcję. Oparcia pikowane kontrastowymi guzikami. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL.


Fotel

Fotel rozkładany BONDI [FLR]. Zastosowano w nim ciekawy mechanizm rozkładania, który w prosty sposób obniża oparcie i jednocześnie wysuwa siedzisko do przodu. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 62 cm

Głębokość mebla: 76 cm

Wysokość mebla: 101 cm

Głębokość siedziska: 50 cm

Wysokość siedziska: 42 cm

Cechy:

Fotel bujany

Fotel bujany BONDI [FLB]. Romantyczna wizja relaksu w najlepszym wydaniu. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 62 cm

Głębokość mebla: 88 cm

Wysokość mebla: 101 cm

Głębokość siedziska: 511 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Cechy:

Pufa Bondi

Pufa BONDI [D-13] to doskanałe uzupełnienie do fotela. Świetnie nadaje się jako podnóżek albo dodatkowe miejsce do siedzenia. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 55 cm

Głębokość mebla: 50 cm

Wysokość mebla: 44 cm

Cechy:

Wersalka

Wersalka BONDI [3W]. Kompaktowe wymiary doskonale pasują do mniejszych salonów gdzie okazyjnie potrzebna jest funkcja spania. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach dostępne do zestawu 3W + 2SN + FL lub 3W + FL + FL.

Wymiary:

Szerokość mebla: 204 cm

Głębokość mebla: 92 cm

Wysokość mebla: 92 cm

Głębokość siedziska: 57 cm

Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania: 188x120 cm

Cechy:

Pełna dowolność kolorystyczna

Pełna dowolność kolorystyczna

Sprawdź
Znajdź salon sprzedaży

Znajdź salon sprzedaży